Zanim weźmiesz pożyczkę w VIVUS – Opinie i przydatne informacje

Opinie o Vivus.pl


♥ Bonus za polecenie znajomym

♥ Pierwsza pożyczka do 2500 zł na 30 dni


PORÓWNAJ VIVUS Z INNYMI
WEŹ POŻYCZKĘ W VIVUS

 

 

Vivus to największa działającą w Polsce firma, udzielająca pożyczek – chwilówek. Wyróżnia się bazą 1 miliona klientów oraz udzielonymi pożyczkami na kwotę ponad 80 milionów złotych miesięcznie.
Bardzo korzystna oferta chwilówek zyskała aprobatę wśród klientów, dla których pożyczki te są często ostatnią deską ratunku. Darmową pożyczkę można wykorzystać np.: na spłatę karty kredytowej, limitu w rachunku, opłacenie zaległych rachunków unikając odsetek karnych, czy udać się na zakupy.

Pożyczki nie są przyznawane każdemu. Przed podjęciem decyzji Vivus sprawdza historię kredytową klienta w bazach BIK, BIG oraz w rejestrach KRD, ERIF.
Pierwsza pożyczka w wysokości od 100 zł do 2500 zł jest bez prowizji oraz opłat dodatkowych. Na spłatę zobowiązania mamy od 1 do 30 dni. Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na budowanie historii w Vivus, po terminowym uregulowaniu należności w ciągu 7 dni od spłaty pożyczki można pożyczyć większą kwotę – 2600 zł. Po terminowej spłacie drugiej pożyczki i upływie 7 dni, można wnioskować o pożyczkę w wysokości 3500 zł. Za czwartym razem pożyczymy już 4000 zł, przy piątej, szóstej i siódmej pożyczce nawet można liczyć na sumę do 4500 zł. Przy kolejnej pożyczce wnioskowana kwota już może wynosić 5000 zł.
Pierwsza pożyczka jest darmowa. Stali klienci decydujący się na pożyczkę w wysokości 500 zł po 30 dniach będą musieli oddać 578,5 zł. Kolejna pożyczka w wysokości 1000 zł oznacza konieczność oddania 1157 zł. Pożyczając 2500 zł należy oddać 1851,3 zł. Koszt pożyczki w wysokości 2000 zł to 314 zł. Pożyczając maksymalną kwotę czyli 4000 zł po upływie 30 dni do oddania kwota 4628,1 zł.
Warunkiem, aby wziąć pożyczkę w Vivus jest posiadanie polskiego obywatelstwa z miejscem zamieszkania na terenie Polski; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych; być w wieku od 20 do 78 lat, posiadanie aktywnego Profilu Klienta na stronie internetowej Vivus.pl oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Z Vivus można zarobić, zapraszając do wzięcia pożyczki znajomych. Wystarczy opowiedzieć znajomym o Vivus.pl (wymagalna zgoda od znajomych na przesłanie zaproszenia) wpisać adresy e-mail lub numer telefonu znajomych, którym polecamy pożyczkę w Vivus.pl w zamian otrzymujemy 30 zł za każdego znajomego, który weźmie pożyczkę w Vivus.
Przy wnioskowaniu o pożyczkę w Vivus niezbędny jest dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy i rachunek bankowy w Polsce. Częścią wnioskowania o pożyczkę jest przelanie opłaty rejestracyjnej.

A jak wygląda oferta pożyczki w Lendon ?

VIVUS –  WADY  I ZALETY

WADY ZALETY
  • Mała ilość kont bankowych
  • Kwota maksymalna dostępna po czwartej pożyczce
  • Brak uzasadnienia w przypadku odmowy

 

  • Wysoka kwota darmowej pożyczki
  • Częste promocje i zniżki
  • Dobra infolinia
  • Wysoki wiek maksymalny – 78 lat
  • Możliwość przesunięcia terminu
  • Bonus za polecenie firmy znajomym
  • Dobre opinie klientów

VIVUS.PL – WAŻNE INFORMACJE

Max kwota pierwszej pożyczki do 2500 zł – za darmo, bez żadnych kosztów
Max kwota kolejnej pożyczki 3500 zł
Darmowa pierwsza pożyczka do 1600 zł na 30 dni
Okres spłaty 1 – 30 dni
Godziny pracy Pn.-Pt.: 8:00 – 21:00 ; Weekend: 9:00 – 18:00
Współpracuje z bankami Alior Bank, Pekao S.A, Getin Bank, ING Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski
Korzysta z baz KRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Możliwość przedłużenia spłaty TAK
Wiek pożyczkobiorców 20 do 78 lat
Opłata za monit SMS 2 PLN
Opłata za monit telefoniczny 5 PLN
Opłata za monit pocztowy – list 15 PLN

Porównywarka Chwilówek na Święta Wielkanocne 2017

 

Komentarze

Zanim weźmiesz pożyczkę w HALO POŻYCZKA – Opinie, przydatne informacje

16 marca 2017 o godz.20:16

[…] sprawdzałeś już jakie warunki daje VIVUS […]

Kazan

16 marca 2017 o godz.23:13

Vivus ostatno bardzo reklamuje swoje chwilówki. Ciekawe kto za tompłaci ? Pewnie my….

Skomentuj Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany