Laptopy i Tablety Zakazane na Pokładach Samolotów

Z dniem 25 Marca 2017 będzie obowiązywał zakaz wnoszenia na pokład samolotów “dużych urządzeń elektronicznych”

Zakazane urządzenia elektroniczne
Zakaz ten dotyczy wnoszenia Tabletów, Laptopów, odtwarzaczy DVD oraz E-Readerów w bagażu podręcznym na pokłady samolotów Amerykańskich i Brytyjskich Linii Lotniczych. A dokładnie, samolotów Brytyjskich lecących z Turcji, Libanu, Jordanu, Egiptu, Tunezji oraz Arabii Saudyjskiej. W przypadku lotów do USA, zakazem objęte są następujące Linie Lotnicze: Royal Jordanian, Egypt Air, Turkish Airlines, Saudi Arabian Airlines, Kuwait Airways, Royal Air Maroc, Qatar Airways, Emirates oraz Etihad Airways. Dotyczy to lotów z Jordanii, Kataru, Kuwejtu, Maroka, ZEA, Arabii Saudyjskiej oraz TurcjiZ dniem 25 Marca 2017 będzie obowiązywał zakaz wnoszenia na pokład samolotów “dużych urządzeń elektronicznych”
Na objętych zakazem lotach, nie zostaniemy wpuszczeni na pokład samolotu z urządzeniami elektronicznymi większymi niż telefon komórkowy.
Nie wiadomo jak długo zakaz zostanie utrzymany, ale dla milionów ludzi oznacza to koniec pracy lub oglądania filmów podczas lotu. Co gorsza, zakaz został ogłoszony na 3 dni przed jego wprowadzeniem beż większej akcji medialnej. Istnieje spore ryzyko, że tysiące pasażerów nie zostanie wpuszczonych na pokłady samolotów bo nie odprawili swoich laptopów lub tabletów.

Komentarze

Skomentuj Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany