Opinie Klientów o Karcie Kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe - Informacje, Opinie, opłaty

Karta Kredytowa T-Mobile


♥ 58 dni na spłatę zadłużenia bez odsterek

♥ Brak opłaty rocznej w pierwszym roku


ZOBACZ INNE KARTY KREDYTOWE
ZAŁÓŻ KARTĘ KREDYTOWĄ W T-MOBILE


 

Zobaczmy, co oferuje Karta Kredytowa T-Mobile, a oferuje całkiem sporo.

Po pierwsze, dzięki karcie kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymujesz punkty za każde zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty wymieniasz na fantastyczne nagrody –od biletów do kina przez kosmetyki i sprzęt elektroniczny, po loty szybowcem. Jeśli zamówisz kartę teraz, dostaniesz 2000 punktów na start. Możesz je od razu wymienić, na przykład na bon o wartości 50 zł do renomowanych sklepów, albo dwa vouchery do kina.

Po drugie, z kartą T-Mobile kupujesz teraz, płacisz później – z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni i to bez dodatkowych kosztów.

Po trzecie, karta wydawana jest za darmo i pozbawiona jest opłaty rocznej za prowadzenie karty.

Po czwarte, masz możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (okres maksymalny to 84 miesiące);

Dodatkowo, możesz w każdej chwili przelać środki z limitu na karcie kredytowej na swoje konto i wykorzystać je na co tylko potrzebujesz. To tak jak pożyczka, tylko bez wypełniania wniosków i podpisywania umów, a pieniądze są dostępne od ręki.

 

Pozostaje jeszcze jedno pytanie: Jak zdobyć kartę kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Okazuje się, że zdobycie Karty T-Mobile jest prostsze niż myślałem. Wszystko można załatwić przez internet w kilku krokach.

1 – Należy wypełnić wniosek internetowy, dostępny na TUTAJ. Podać w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu. Wstępna decyzja dotycząca przyznania karty zostanie podjęta już w ciągu 30 sekund po wypełnieniu wniosku!

2 – W przypadku pozytywnej decyzji wstępnej T-Mobile poprosi Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:

  • Kurier. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.
  • Oferta na oświadczenie. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego na podany przez T-Mobile numer rachunku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew 1 zł).

3 – Na końcu skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi szczegółowe warunki oferty oraz zweryfikuje wszystkie dane wprowadzone we wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny – i w zależności od Twojego wyboru – umowa zostanie zawarta telefonicznie (w takiej sytuacji umowę otrzymasz na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.

 

Opłaty związane z prowadzeniem karty kredytowej

 

Choć karta kredytowa T-Mobile jest darmowa w pierwszym roku, to jej wznowienie kosztuje co roku od 35 do 70 zł.

T-Mobile pobiera także opłaty za transakcje gotówkowe – 6% (minimum 10 zł)

Gdy nie wykonamy minimum 4 transakcji karta w miesiącu, będziemy obciążeni “opłatą za kartę” w wysokości 8 zł.

Płatne są także powiadomienia SMS = 30 gr, Zmiana PINu w bankomacie = 3 zł a nawet sprawdzenie stanu konta w bankomacie, które kosztuje 1 zł.

 

Zobacz także karty kredytowe innych banków i podziel się z naszymi czytelnikami opinią o T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Komentarze

Skomentuj Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany